Reklama

Reklama

Gizałki. Doposażą stołówkę

Opublikowano: pon, 12 lip 2021 15:00
Autor:

Gizałki. Doposażą stołówkę - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 43.000 zł otrzymała gmina Gizałki na doposażenie i poprawę standardu szkolnej stołówki (kuchni i jadalni) w Szkole Podstawowej im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach.

Reklama

Samorząd ze swojego budżetu wyda na ten cel niemal 11.000 zł.

Przyznane wsparcie finansowe dla szkoły w Gizałkach przeznaczone zostanie na modernizację i przystosowanie istniejących pomieszczeń: kuchni, zaplecza kuchennego i stołówki oraz zakup nowego sprzętu.

- W kuchni zostanie zamontowana wentylacja, zakupione zostaną sprzęty kuchenne oraz regały do przechowywania żywności. Przeprowadzone zostaną również prace remontowo – adaptacyjne, dzięki którym powstanie nowa świetlica i stołówka dla uczniów - wyjaśnia Robert Łoza, wójt gminy Gizałki.

Gmina pozyskała dofinansowanie w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” w ramach modułu 3 dotyczącego wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.